Pelosi’nin kızından nasihat: ‘Her kadının bir Paul Pelosi’ye ihtiyacı vardır’

Suzan

New member
Kızı, “Paul Pelosi’nin burada olduğunu duydum” diye şaka yaptı.

“Antep fıstığı için geldim” dedi.

Bayan Pelosi, sonunda Bay Trump’ın konuşmasını yırtıp atacağı ve bunu bir “yalan beyanı” olarak reddedeceği Temsilciler Meclisi odasına girmeye hazırlanırken, kocası ofisinde onunla birlikteydi ve manevi destek sunuyordu.

Bay Pelosi ona “Harika görünüyorsun tatlım” dedi.

Belgeseldeki görünüşüne rağmen, Bay Pelosi her zaman anlatıcının yanında değil, Mayıs ayında California, Napa County’de bir araba kazasına karıştığı ve ardından tek bir alkollü araç kullanma suçlamasını kabul ettiği zaman da dahil. Bayan Pelosi, Brown Üniversitesi’nde bir mezuniyet konuşması yapmak için ülke çapında seyahat ediyordu.

Alexandra Pelosi, “Önemli günlerde orada” dedi. “Gerçekten sadece gelmen gerektiğini söylediği için. Böyle insanların önemli günlerde yanında olacak bir aileye ihtiyacı var.”

Ekim ayında Pelosi, çiftin San Francisco’daki evinde konuşmacıyı hedef aldığı iddia edilen bir saldırgan tarafından çekiçle dövüldü. Ciddi kafa travması geçirdi, ancak son günlerde Capitol’de ve Kennedy Center Onur kutlamasında portresinin açılışı da dahil olmak üzere Bayan Pelosi ile birlikte göründü.

Yine de kızı, iyileşmek için uzun bir yolda olduğunu söyledi. “İyi günleri de var, kötü günleri de var” diyen sanatçı, travma sonrası stres yaşadığını ve çabuk yorulduğunu kaydetti.

Pelosi’nin aile hayatının sessiz bir direği olan adama yönelik saldırı herkesi etkiledi. Temsilci yakın tarihli bir röportajda CNN’den Anderson Cooper’a “benim için asıl zor kısım bu çünkü hedef Paul değildi ve bedelini o ödüyor” dedi.

“Paul’ü aramıyordu, beni arıyordu” diye ekledi.

Kızı, çilenin en rahatsız edici kısımlarından birinin, kamu spotunun bundan kaçınmaya çalışan bir kişinin üzerine parlaması olduğunu söyledi.

“Mümkün olduğunca ilgi odağı dışında kaldı” dedi. “Kimsenin kim olduğunu bilmeden neredeyse sona geldi.”