Peker’den Demirören’le ilgili yeni savlar: Mehmetçiğin parasıyla…

Serkankutlu

Global Mod
Global Mod
Organize hata örgütü önderi olduğu savıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker’den yeni Demirören kümesi savlar… Peker’in Demirören kümesiyle ilgili bilhassa Ziraat Bankası kredi argümanları epeyce konuşulmuştu. Kredi konusunda Demirören kümesi sessizliğini korurken Peker’den yeni tezler geldi.

Peker tweetlerinde şunları öne sürdü:

EVVEL OYAK VE TOTAL

1-Lan pambıkören, senin OYAK’a Total’i fahiş fiyatla nasıl sattığını işledikten daha sonra Milangaz belgesine geçeceğiz.

2-pambıkören, baban meteliğe kurşun atarken Milangaz’ın gerçek sahibi Şevki Kurtkaya’nın ona yardım edip birinci dükkanı nasıl açtığınızdan başlayıp, daha sonraki süreçte devletten ve mafyadan yardım alıp adamın Milangaz da dahil birfazlaca mallarına nasıl çöktüğünüzü de anlatacağım.

3- lan pambıkören kendi yalınızı yakıp, ortasındaki fahiş fiyatla sigortalattığınız tabloların parasını alıp, daha sonra kelamda yanan tabloları nereye gönderdiğinizi de anlatacağım. Sizi meczup edeceğim.

daha sonra MİLANGAZ

4- pambıkören, babanın meşhur bir lafı vardı ya Senetle verseler tüm İstanbul’u satın alırım kelamını eskilerin hepsi bilir. Zira baban kimseye parasını ödemezdi. Hem mafya tıpkı zamandavlet temaslarıyla mallara çökerdi.

5-Seninle işim bittiğinde tüm mallarını kaybedeceksin. İdare değiştiğinde de kesin cezaevine gideceksin.

6- pambıkören, Demirören Medyadaki çakma gazetecilerini ve çakma tartışmacılarını da birebir akıbet bekliyor. Hepiniz bakılırsaceksiniz. Hepinizi mecnun edeceğim.

BELGE BENDE

7- Milangaz belgesinin tamamı bende. Okumaya başladım. Yüzde altmışına nasıl çöktüğünüzün evrakı da bende. nazaranceksiniz.

8- Mehmetçiğin paraları olan OYAK’a Total’i fahiş fiyatla sattığınızda yeni idaredeki hangi üyenin Bu yasadışı, bunu imzalamam söylemiş olduğini dahi biliyorum. Her şey epeyce eğlenceli olacak.