Peker’den Atatürk paylaşımı

Serkankutlu

Global Mod
Global Mod
Organiza hata örgütü kurduğu sebebi öne sürülerek hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Atatürk ile ilgili söylemlerinde samimi olmadığı istikametindeki tenkitlere Peker şu biçimde karşılık verdi:

“Kıymetli dostlarım; ilerleyen saatlerde epeyce keyifli, eğlenceli vakit içinder geçireceğiz lakin yazılan yorumları okuyunca şu açıklamayı yapma gerekliliği hissettim. Benim vatanseverlerin gök börüsü olan ATATÜRK’le ilgili telaffuzlarım samimi değilmiş.

Bunu söyleyen şahıslar şunu güzel bilmeli, benim tüm hayatım tartışmaya açık olsa da namus, onur ve ATATÜRK sevgim tartışmaya açık değildir ve bu mevzuda epeyce fakat epeyce iddialıyım.

Ben ATATÜRK’ü en radikal dini cemaatlerin ortasında bile anlatmış ve ordaki insanların bile başlarında soru işaretleri bırakabilmeyi başarabilmiş bir şahısım. tekrar söylüyorum, ATATÜRK’le ilgili her tartışmada yaptığım paylaşımları geçmişe yönelik incelesinler ve adam olsunlar.

Ben ATATÜRK’e yalnızca hizmet edenlerin hayatını değil, hizmet edenlere hizmet edenleri bile inceledim.Maji üstadı Aleister Crowley’in oğlunun ismini Atatürk koyduğunu öğrendikten daha sonra, Maji üstadı olacak kadar Aleister Crowley’in ömrünü bile inceledim. Çakmasınız lan siz çakma”