Kevin McCarthy, Marjorie Taylor Greene ile nasıl bir ilişki kurdu?

Suzan

New member
“Bu konuşmanın benim üzerimde büyük etkisi oldu” diyor.

O andan itibaren ikisi, her biri diğerinin sunabileceği şeylerle beslenen bir tür simbiyotik ilişkiye girdi. Bayan Greene, Bay McCarthy’yi düzenli olarak ziyaret etmeye başladı, ofisine sık sık uğradı ve onu kıdemli Cumhuriyetçilerin katıldığı üst düzey politika tartışmalarına davet etmeye ve katkılarını övmeye başladı.

Bayan Greene’in partinin aşırı sağcı seçmenlerinin dürtülerine ilişkin görünüşte doğuştan olan anlayışından değil, aynı zamanda kendi markasını yaratma becerisinden de etkilenmişti. Bir keresinde müttefiklerine, birinci sınıf öğrencisi olarak Bayan Greene’in zaten üç harfli bir monogramla tanındığını hayretle belirtti: MTG “Ne yaptığını biliyor,” Bay McCarthy özel olarak hayret etti. “AOC ve MTG’niz var”

Cumhuriyetçiler ara seçimlerde düşük performans gösterip dar bir çoğunluk kazanarak ve Bay McCarthy’nin Meclis Başkanı olmak için çetin bir mücadele vereceğini garanti ettikten sonra, Bayan Greene hızla sağcı medya çevrelerini istila etmeye başladı. muhafazakar kimlik bilgileriyle onunkine kefil oldu.

Partinin sağ kanadındaki meslektaşları, Cumhuriyetçi lideri dört günlük bir yenilgiye maruz bırakarak Bay McCarthy’yi desteklemeyi reddettiklerinde, Bayan Greene, Temsilciler Meclisi’ndeki oyları kişisel olarak kırbaçlayarak ve Bay McCarthy ile yaptığı görüşmeler sırasında strateji geliştirerek desteğinde kararlıydı. Trump

Bayan Greene’in Bay McCarthy’yi onaylaması, diğer GOP milletvekillerinin de aynısını yapması için bir yetki yapısı oluşturdu.

Alabama Cumhuriyetçi Temsilcisi Barry Moore bir röportajda, evdeki Muhafazakarlar Bay McCarthy’ye verdiği destek için bir açıklama aradığında, onları şu yanıtla rahatlatacağını söyledi: “Pekala, Kevin McCarthy’nin arkasında Jim Jordan ve Marjorie Taylor Greene var. Ben de öyleyim.”

İlişki, artık güçsüz kenar tezgahı olmayan Bayan Greene için de meyvesini verdi. Cumhuriyetçi liderler geçen hafta iki yüksek profilli komitede görev alacağını duyurdular: Gözetim ve İç Güvenlik. McCarthy’nin düşüncelerine aşina olan ve halen beklemede olan kararları inceleme yetkisi olmayan bir kaynağa göre, muhtemelen koronavirüsü incelemek üzere yeni bir seçilmiş alt komiteye atanacak.