Kamala Harris TikTok'a Çıktı: “Zamanının Geldiğini Düşündüm”

Suzan

New member
25 Temmuz Perşembe ile 26 Temmuz Cuma arasındaki İtalyan gecesi, Tam gece yarısı Kamala Harris TikTok'ta ilk kez sahneye çıktı: 10 saniyeden kısa, platformun tipik hızına uyum sağlamak için mükemmel, çok kısa bir klip; ABD Başkan Yardımcısı ve bir sonraki başkanlık seçimleri için Demokrat aday basitçe “Bunu duydum” diyor Senin İçin'de buldum kendimive bu yüzden orada bizzat bulunmanın zamanının geldiğini düşündüm.”

Yazım sırasında videonun 3,8 milyondan fazla görüntüleme ve 1 milyon beğeni, 8 saat içinde 65 binin üzerinde yorum topladı, bu şimdiye kadar dolaylı olarak TikTok'ta bulunan Harris'in kişisel profilinde ilk oldu: oradaydı, yakın zamanda bildirdiğimiz gibiDestekçilerinin yaptığı paylaşımlar ve hepsinden önemlisi, Başkan Biden'ın eski profili olan Kamal HQ profili sayesinde 24 saatten kısa bir sürede 100 binin üzerinde yeni takipçi toplandı.

Analiz

Sosyal Medyanın Kraliçesi Taylor Swift, Peki Gerçekten ABD Seçimlerini Etkileyebilir mi?

Emanuele Capone tarafından

15 Temmuz 2024

Birkaç saat içinde on milyonlarca görüntüleme

Şu anda bulunduğu TikTok'taki kişisel iniş Zaten 1,1 milyondan fazla takipçisi varkişinin hayal edebileceği şeyi doğruluyor, yani Harris'in adaylığıyla bağlantılı popülerlik artışından yararlanmaya çalışmış olması, ayrıca iletişimini değiştirerek ve daha az katı ve kurumsal hale getirerek. Kamala HQ profili bunu kanıtlıyor: Biden'dan Harris'e devir sırasında bir süre hareketsiz kalmış olması, iyi bir Son günde 6 içerikpratik olarak her 4 saatte bir, toplanıyor yaklaşık 25 milyon görüntüleme Trump'a karşı çok agresif videolar yayınlanıyor, hatta Trump'ın suçlu olduğu ve kendisiyle tartışmaktan kaçındığı iddia ediliyor.

Hala net değil Harris TikTok'a Nasıl Karşı Koyuyor?Biden ve onun fikrine daha yakın mı? platformu Amerika Birleşik Devletleri'nde engellemek istiyor ya da Trump'a göre bu Meta ve Mark Zuckerberg'e bir iyilik olurdu ama başkan yardımcısı şüphesiz anlamıştır ByteDance'in sosyal ağı ne kadar önemli? Kasım ayındaki oylamada belirleyici olabilecek 30 yaş altı ve 20 yaş altı genç kitleye hitap etmek.

@capoema

Konular