İSTİB Lideri Ali Kopuz: E-ticaret eğitimlerine sürat verdik

Zeytin

Global Mod
Global Mod
İstanbul Ticaret Borsası (İSTİB) Lideri Ali Kopuz, “E-ticaret eğitimlerine sürat verdik.” tabirlerini kullandı. Kopuz, yeni periyodun ticari hayatta yer eden e-uygulamalara adaptasyonu mecbur kıldığını belirtti.

Kopuz, “İSTİB üyelerinin salgın daha sonrasındaki sürece en süratli biçimde adapte olması için elimizden geleni yapıyoruz. E-ticaret eğitimlerine sürat verdik. Bunun için İSTİB Akademi bünyesinde e-ticaret, mevzuat ve yeni ticaret anlayışına ait eğitimlerime aralıksız olarak devam ediyoruz. Yani yeni periyoda yeni bir eğitim anlayışı ile ilerliyoruz. Bu etapta Emniyetli Eser Platformu ile kuvvetli bir iş birliği yapıyoruz.” sözlerini kullandı.

Bu ortada İSTİB’in Besin İşletmeleri Bilgilendirme Eğitimleri, Besin Güvenliği, E-Ticaret, Besin Mevzuatı üzere başlıklarını içeriyor.

Eğitim çalışmalarında salgın ile bir arada daha da ehemmiyet kazanan e-ihracat ve e-ticaretin püf noktaları proaktif bir anlayışla ele alındı. Eğitim içerikleri hazırlanırken, İSTİB meslek komitelerinin temsil ettikleri bölümler de göz önünde bulunduruldu.

Okumaya devam et...