Fatih Altaylı açtı ağzını yumdu gözünü: Şerefsizlik yapma, yaratık

Serkankutlu

Global Mod
Global Mod
Habertürk müellifi Fatih Altaylı ile AKP Denizli Vilayet Lider Yardımcısı Cemile Taşdemir ile tartışma yaşadı. ,

Cemile Taşdemir toplumsal medya hesabından Fatih Altaylı’ya gönderme dolu bir ileti yayımladı.

Taşdemir, “Uğur Dündar, Fatih Altaylı, Sevilay Yılman ve daha nicelerinin suskunluğu asaletlerinden değilmiş onu öğrenmiş olduk” paylaşımında bulundu.

Altaylı bu paylaşıma “Yaratık benim bu rezillikle ne alakam var. Şerefsizlik yapma. Utanmaz olma. Ben senin etrafında toplanan alçak hırsızlardan değilim. Adımı kirli ağzınıza almayın” diyerek cevap verdi.

Bu karşılığa Taşdemir, “Belli konulardaki suskunluğunu sordum fakat gelen karşılık bu. Medeniyetten nasibini almamış barbar bir ömür formu bile bir bayanla nasıl konuşulmayacağını bilir. Bu hakaretlerin niçini suçluluk psikolojisi mi? Haydi var mısın mal varlıklarımızı ortaya koyalım” karşılığını verdi.

REAKSİYONLARA niye OLAN PAYLAŞIM

AKP’li Taşdemir, AKP’ye oy vermeyen vatandaşlarla ilgili berbat bir paylaşımda bulunmuştu. Taşdemir’in “CHP’lilere akılsız, YETERLİ Partililere davasız, Saadet Partililere imansız, HDP’lilere de vatansız” biçimindeki sözleri AKP Denizli Vilayet Lideri Necip Filiz tarafınca da reaksiyonla karşılanmıştı.