Boşandığı hanımı vurdu toplumsal medyadan paylaştı

Serkankutlu

Global Mod
Global Mod
İzmir’in Buca ilçesinde, Okan B., boşanma evresindeki eşi S.B. ve onunla ilgisi olduğu öne sürülen Y.T.’yi tabancayla vurarak yaraladı. Okan B., o anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Olay, saat 03.30 sıralarında Adatepe Mahallesi’nde bulunan bir konutta meydana geldi. Argümana bakılırsa Okan B., boşanma basamağında olduğu eşi S.B. ile onunla bağı olduğu öne sürülen Y.T.’nin birlikte olduğunu öğrendi. Konuta gelen Okan B., S.B. ve Y.T.’ye ateş ettikten daha sonra olay yerinden kaçtı. Silah seslerini duyan etraftakilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Sıhhat gruplarının müdahalesinde yavaşça yaralandıkları belirlenen S.B. ve Y.T., Buca Bayan Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırıldı.

O ANLARI TOPLUMSAL MEDYA HESABINDA PAYLAŞTIĞI ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan, saldırganın olay anını telefonuyla çekip, o anları toplumsal medya hesabında paylaştığı ortaya çıktı. Okan B.’nin imajları, “Arkadaşlar bu görüntüyü paylaşmak istemezdim. Fakat iki yıldır içim içimi yiyor. S.B. senin canını almadan teslim olmayacağım. tekrar cesetlerini atmazsam namussuzum. Benim namusumu kirletti ve başımı eğdi. Yarım kalmadı. Kelam veriyorum öleceksin, bedelini ödeyeceksin” yazarak paylaştığı görüldü. Okan B.’nin evvel Y.T.’ye daha sonrasında da S.B.’ye ateş ettiği imgelerde yer aldı. Yaralılar hastaniçin taburcu olurken, Okan B. ise polisin araştırması kararı yakalanarak gözaltına alındı.