“Bordoma beyaz olur musun”

Serkankutlu

Global Mod
Global Mod
İnegölspor taraftarı genç, sevgilisine stadyumda evlilik teklifinde bulundu. Meşalelerin yakıldığı tribünde gencin arkadaşları, “Bordoma beyaz olur musun?” pankartı açtı.

Bursa’da İnegölspor taraftarı Mehmet Yavuz (29), bir yıldır birlikte olduğu sevgilisi Hasret Uslu’ya (25) hayalindeki sürpriz evlilik teklifini stadyumda yaptı.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde yaşayan ve fanatik İnegölspor taraftarı olan Mehmet Yavuz, bir yıldır bir arada olduğu kız arkadaşı Hasret Uslu’ya evlilik teklifi için arkadaşlarıyla İnegöl İlçe Stadı’nda bir tertip düzenledi.

Yavuz, Uslu’yu arkadaşlarıyla tanıştırma mazeretiyle stadyuma getirdi. Çifti meşale ve havai fişekle karşılayan Yavuz’un arkadaşları “Bordoma beyaz olur musun?” pankartı açtı. Uslu, sevgilisinin evlenme teklifini kabul etti. Yanıtın akabinde genç çift, çiftetelli oynadı.

Heyecanını anlatan Mehmet Yavuz, “Bana dayanak veren arkadaşlarım, İnegölspor taraftarlarına teşekkür ediyorum. Çocukluğumdan beri bu stattayım. Evlilik teklifi için en hoş yerin burası olduğunu düşündüm. Bir hafta bu sürpriz için çalıştım ve mutluyum” dedi.

Hasret Uslu ise “bu biçimde bir şey beklemiyordum. Şaşırdım. Çok hoş oldu. Evet yanıtını verdim” diye konuştu.